Hank Steinberg

Dodał: ewaw (17-12-2013 12:38)
Data urodzenia: 19.11.1969
Tytuły:
Poza zasięgiem,
Bohaterowie:
Nie dodano jeszcze postaci
2013-12-17 12:38:38

KONKURS NA KOMIKS - ogłoszenie wyników
Wśród obcych

Poza zasięgiem

poza zasiegiem.webHank Steinberg
„Poza zasięgiem"
Przełożył Jerzy Malinowski

ISBN 978-83-7758-486-6
oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
wydanie: październik 2013przycisk kup2Olśniewający debiut! Nadzieja, pożądanie, emocje, światowa intryga, błyskawiczna akcja i bohaterowie z krwi i kości.
Harlan Coben

Elektryzujący thriller, wykraczający poza schematy gatunku. Trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.
„Publishers Weekly"Łącząc w mistrzowski sposób klasyczny kryminał Harlana Cobena z międzynarodową intrygą Roberta Ludluma, Hank Steinberg stworzył błyskotliwą opowieść o zdradzie i zemście, tajemnicy i małżeństwie – skomplikowaną łamigłówkę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i mylnych tropów, które trzymają czytelnika w napięciu aż do ostatniej strony.

W Uzbekistanie siły rządowe otwierają ogień do uczestników antyrządowej demonstracji. Dziennikarz Charlie Davies zostaje ciężko ranny, razem z ciężarną żoną Julie ledwo uchodzi z życiem.
Sześć lat później, podczas wycieczki z dziećmi do Disneylandu, Julie znika. Charlie jest pewien, że to nie zwyczajne uprowadzenie – i ma rację. Zdesperowany bezsilnością policji i służb specjalnych, rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Szybko przekonuje się, że jego żona jest zupełnie inną osobą, niż do tej pory przypuszczał. Przeszłość Julie spowija mroczna tajemnica, a tropy wiodą do wstrząsanego wewnętrznymi niepokojami Uzbekistanu. Stawką w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce jest nie tylko życie Julie, lecz także polityczna władza i ogromne pieniądze.Hank Steinberg od lat pracuje w branży filmowej, jest producentem oraz autorem scenariuszy filmów (m. in. Robert F. Kennedy, 61*) i seriali (The Last Ship, Interpol, Zakładnicy, Bez śladu). Za scenariusz 61* był nominowany do Nagrody Emmy. Mieszka z rodziną w Los Angeles.
 

Poza zasięgiem
Na placu w Andiżanie odbywa się antyrządowa manifestacja zakończona strzelan ...
więcej
miejsca autorówAutorzy
miejsca tytułówTytuły
miejsca bohaterówBohaterowie
miejsca wydarzeńWydarzenia